Welcome visitor you can log in or create an account

Wideokonsultacja

Oferta

Rozwój technologii wpływa, rzecz jasna, na wszelkie sfery życia; trudno orzec, na którą najbardziej, ale z pewnością ma bardzo mocny wpływ na sposoby naszego komunikowania się. Jeszcze niedawno nie mieliśmy wyboru. Do gabinetu szło się lub jechało, bywało, że z drugiego końca Polski, bywało, że z zagranicy. Tradycyjna wizyta w gabinecie odeszła do przeszłości. Powszechna dostępność komputerów spowodowała, że zastąpił ją Skype. Zastąpił, ale nie zmodyfikował: komunikacja prowadzona w ten sposób przyjmuje na ekranie komputera postać przypominającą wizytę tradycyjną, bo kontakt wzrokowy nawiązywany jest dzięki kamerze. 

To nie całkiem prawda, że zachwycam się nowinkami technicznymi. Łapczywe szukanie porad i wskazówek w sieci może nas wpędzać w jałową frustrację, ale i wywoływać dysonans poznawczy. Jak więc pogodzić ze sobą dwa elementy pozostające w sprzeczności? Zasięgnąć indywidualnej konsultacji. Być może moja propozycja wymaga doprecyzowania: dopiero indywidualna konsultacja doprowadzić może Cię drogi blogobywalcu lub bywalczyni do rozwiązania obciążającej Twoje zdrowie zagadki klinicznej. 

Udzielam więc konsultacji z zakresu zdrowia szeroko pojętego, acz wyraźnie podszytego parazytologią i mikrobiologią. Pochylam się nad problemem pacjenta, by koniec końców dobrać możliwie najlepiej odpowiadającą jego przypadkowi terapię. 

Terapia

Wyrażasz chęć konsultacji? Skontaktuj się ze mną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Zaproponuję Ci wypełnienie obszerwnego, 32-stronicowego kwestionariusza dotyczącego Twojego stanu zdrowia; poproszę Cię o zdjęcie paznokci obu dłoni (paznokcie nie powinny być pomalowane; zdjęcie należy wykonać w świetle dziennym), języka (zdjęcie należy wykonać w świetle dziennym, najlepiej w godzinach porannych przed umyciem zębów), prawej oraz lewej tęczówki oka (zdjęcie powinno być wykonane z flashem lub przy użyciu latarki. Wykonując zdjęcie, należy z niewielkiej odległości świecić latarką w oczy. Ponieważ każdy szum zakłóca odczyt, zdjęcie powinno być wyraźne), wszelakich zmian skórnych (jeżeli, rzecz jasna, takowe występują), a jeżeli dysponujesz, także wyniki dotychczas wykonywanych badań.

Po otrzymaniu składowych Twojej dokumentacji, skądinąd niezbędnej do odbycia wizyty, zaproponuję Ci termin spotkania na FaceTime, WhatsApp lub Skype. 

Podczas pierwszej konsultacji (ok. 60 min) wspólnie ustalimy strategię terapii. Po spotkaniu oczekuj ode mnie wiadomości z wykazem badań laboratoryjnych*, odpowiadających Twojemu problemowi i Niezbędnika Pacjenta. Ten przygotowany przeze mnie zbiór najważniejszych zasad zdrowego stylu życia, zmaksymalizuje efekty późniejszej terapii. 

Zgłoś się na drugą konsultację (ok. 60 min.), gdy otrzymasz wyniki zaproponowanych badań. Na ich podstawie przygotuję dla Ciebie Kompleksowy Program Dietoterapii (i suplementacji) na okres 9 tygodni.

Konsultacje kontrolne służą ocenie wpływu Kompleksowego Programu Dietoterapii na Twój stan zdrowia. Dlatego podczas wizyty porozmawiamy o Twoich sukcesach. Tych małych i tych dużych. A także ich braku po to, by wspólnie zastanowić się, co wpłynęło na brak oczekiwanych rezultatów. 

*Część badań jest płatna, część możesz wykonać bezpłatnie po uzyskaniu skierowania. Zerknij na badania przysługujące Ci w ramach ubezpieczenia z NFZ.